Novinky

Starší Přípravka 2010/2011

TRÉNINKY!!!!

První trénink začíná 22. 1. 2011 od 11:00 do 12:30!, sraz před novou tělocvičnou, vyřiďte to všem ať vás přijde co nejvíc!!!!!

6. kolo Jaroměřice - Hrotovice

Ve středu jsme hráli na domácím hřišti proti Hrotovicím. Začátek se nám moc nepovedl, první polovinu byli lepší hosti po poločase vedli 1:0. Ale ve 2. poločase jsme to dokázaly obrátit. Zvítězili jsme 3:2..Góly: Havlová M. 2, Pánková M. 1

POZOR!

Dnešní trénink je zrušen, ale zítra je zápas s Hrotovicema.Sraz je v 15:00 !!!!!!

Jaroměřice - Jemnicko

Na domácím hřišti jsme remizovali 3:3. Góly: Havlová M. 2, Rumíšek F. 1

Zápas

Dnes zápas proti Jemnicku, sraz ve 15:00 na trávě!!!!

Foto

Zleva nahoře: Chrien Milan, Kutálek Tomáš (ml. přípravka), Dvořák Karel (ml. přípravka), Dolák Jan, Rumíšek Filip Zleva uprostřed: Hrdlička Jakub, Čech Filip, Pánková Michaela, Havlová Markéta Dole: Jaroš Radek

3. kolo Šebkovice - Jaroměřice

V pátečním utkání jsme zvítězili proti Šebkovicím 3:2, kdy první gól vstřelila Havlová M. z penalty,druhý gól Pánková M.  a třetí Jakub Hrdlička. Dále musím pochválit Radka Jaroše, který nás podržel, když chytil penaltu. Na zápas se nedostavili Ondřej Horký, Hana Petrželová a Tonda Nahodil,...