Boj o postup do Krajského přeboru vrcholí!Starší žáci zvládli poslední domací zápas a porazily Polnou 3:2

TJ Destrukce Jaroměřice n/R 3:2 TKZ Slavoj Polná

branky:Hofman L 3x

Co o nás napsala Polná

Poslední utkání v nadstavbové části soutěže sehráli naši st.žáci v Jaroměřicích. Celé utkání bylo z obou stran velmi bojovné. Domácí byli bojovnější a nebezpečnější. Nám se dařila hra po levé straně, kde se dostal ke dvou nebezpečným střelám Solař, ale ani jedna brankou neskončila. Domácí si také vypracovali příležitosti, ale ani jim se v koncovce nedařilo. Poločas tak skončil bez branek. Ve druhém poločase se zadařilo domácím. Ve 38.min se jim povedl dokonalý brejk a domácí útočník šel sám na naší branku a nezaváhal - 1:0. Ve 43.min se stejný útočník dostal na malém vápně ke hlavičce a domácí vedli - 2:0. Naši žáci však zbraně nesložili a ve 48.min zahrávali nepřímý volný kop z hranice velkého vápna. Ten zahráli dobře a Diviak prostřelil vše a snížil - 2:1. V zápětí v 50.min si dobře na pravé straně zaběhl na míč Holub a brankář domácích Holuba fauloval a kopali jsme penaltu. Tu bez problémů proměnil Kaňka a vyrovnali jsme - 2:2. Měli jsme být v tuto chvíli na koni, ale domácí útočník Hofman v 52.min všem utekl a svou třetí brankou v utkání dostal domácí znovu do vedení - 3:2. Na hřišti probíhala pravá bitva. V teplém počasí hráči obouch týmů bojovali jako lvi a vydali ze sebe všechny síly. V 65.min se do šance dostal náš Enderle, ale při střele byl ve vápně faulován, ale píšťalka rozhodčího nezazněla. Domácí si už vítězství nedali vzít a v bojovném utkání vyhráli.